Začínáme

Vybrat design, zvolit formát, doplnit údaje a odeslat. Takhle jednoduché je vytvoření pozvánky se Svatbotiskem a doufáme, že se Vám bude náš přístup líbit. Právě začínáme, ale myslíme si, že máme co nabídnout. Pokud Vám u nás přece jen něco chybí, budeme rádi, když nám pomůžete se zlepšit.

Proč jsme začali?

Pustit se do tvorby svatebních pozvánek pro nás nebyl jednoduchý krok. S grafikou jsme neměli zkušenosti, stejně tak jako s tiskem, ale pěknou pozvánku chce na svou svatbu přeci každý a měla by být možnost si ji rychle a jednoduše vybrat. Možností, kde najít svatební oznámení a pozvánek, je na českém internetu celá řada, ale většina z nich pro nás byla složitá a těžko uchopitelná.

Co přinášíme?

Především jednoduchost. Je nám už od začátku jasné, že se nikdy nezavděčíme všem, ale chceme našim zákazníkům zprostředkovat především jasnou, rychlou a jednoduchou komunikaci. Nebudeme mít milion designů, rozměrů a formátů. Myslíme si ale, že devět z deseti nevěst si u nás vybere a doufáme, že i Vy budete mezi nimi.

Jak budeme fungovat?

Přehledně. Jak už bylo zmíněno, chceme Vám především přinést možnost vybrat si během chvilky a vše mít rychle vyřešeno, abyste se mohli věnovat dalším věcem. Všechny pozvánky budou v jedné, a to vysoké, kvalitě, tištěny pouze na 300 gramový papír v rozměrech A6, DL a čtverec 14×14 centimetrů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *